Inne

Jak poprawić intymną estetykę?

Częściej niż by się można było spodziewać, zwracamy uwagę na naszą osobistą estetykę. Chodzi tu przede wszystkim o nasz intymny wygląd, który jednak również jest ważny zarówno dla mężczyzn, jak też dla kobiet. Chcemy się podobać partnerom i partnerkom, a więc, jeżeli mamy dostęp do innowacyjnych technologii medycznych, to jak najbardziej należy z nich skorzystać. Dzięki temu można poprawić bardzo skutecznie wygląd narządów płciowych i cieszyć się udanymi kontaktami z bliskimi osobami. Warto tu zwrócić uwagę na czynnik psychologiczny. W końcu zawsze będziemy oceniani przez drugą stronę na podstawie tego jak wyglądamy. W końcu dążeniem każdego współczesnego człowieka będzie doskonałość i piękno.

Dla kogo szczególnie będzie dedykowana korekcja warg sromowych?

Koniecznie trzeba też pamiętać o tym, że decyzja o wykonaniu tego typu zabiegów powinna być poprzedzona bardzo dokładnymi przemyśleniami i analizami. Zwróćmy uwagę na to, że kwestie związane z estetyką również tą intymną praktycznie zawsze będą ogniskowały się wokół ocen obiektywnych i subiektywnych. Jeżeli patrzymy na nas samych, to oczywiście trudno jest tu dokonać jakiejś rzetelnej i skutecznej oceny. To samo zresztą jak się okazuje, będzie dotyczyć również naszych najbliższych osób, z którymi utrzymujemy intymne kontakty. Dlatego też należy zawsze koncentrować się na szukaniu takich specjalistów, którzy mogą nam doradzić. Niejednokrotnie potrzebna będzie taka wizualna obiektywna ocena, aby stwierdzić, czy rzeczywiście korekcja warg sromowych jest niezbędna. Mogą być takie zabiegi czasami rekomendowane z różnych przyczyn nawet przez samego lekarza.

Czy chirurgia plastyczna jest bolesna?

Bardzo duża ilość pacjentów i pacjentek oczywiście zastanawia się nad tym, czy takie zabiegi będą bardzo bolesne. W praktyce jednak operacje zawsze są wykonywane z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego lub całkowitego. O tym jednak za każdym razem decyduje lekarz, no a ból mija stosunkowo szybko. Po zabiegach podawane są środki przeciwbólowe i antybiotyki tak, aby nie doszło do żadnych infekcji.